Zkouška v interiéru

Pravý perský koberec je značná koupě. Cena koberců se může vyšplhat na desítky tisíc a každý zákazník chce mít jistotu, že si vybere ten pravý, vysněný kus.


Bohužel ani nákup na prodejně nezaručuje správnou volbu – koberec může nesednout rozměrově, neladit barevně, anebo doma u gauče ho uvidíte úplně “v jiném světle”.


Proto nabízíme svým zákazníkům docela jedinečnou službu – zkouška v interiéru, u Vás doma. A to zcela zdarma a bez závazků.


Stačí vybrat na našich webových stránkách několik koberců, které se Vám líbí a poslat nám emailem jejich skladové kódy, nebo rovnou odkazy na stránku produktu. Obratem se s Vámi co nejdříve spojíme a domluvíme termín zkoušky. Koberce Vám přivezeme v domluveném termínu a pomůžeme se správným umístěním v interiéru.


Koberec, který si nakonec vyberete si můžete rovnou nechat a zaplatit jednou z platebních metod – hotově nebo převodem na účet.


Stačí si teď jen užívat nové úrovní pohodlí.


Nemůžete si vybrat? Nebo jednoduše nemáte dost času prohlédnout celou naši nabídku koberců, která sčítá více než 2000 kusů? Zavolejte nám – zjistíme spolu jaký typ koberců preferujete, jaký rozměr potřebujete (případně Vám poradíme I jak správně změřit plochu, kam se umístí koberec) a my Vám vybereme těch několik kusů speciálně pro Vás. Pošleme Vám to mailem a až se rozhodnete domluvíme se na zkoušce.


Je to jednodušší, než dokonce vyrazit do obchodu!Kontaktujte nás:


info@ariana-koberce.cz


+420 608 256 828